V sobotu 1.11.2008 v 11.00 hodin se na vyhlídkovém ochozu Rozhledny Vladimíra Menšíka na Hlíně uskutečnila první svatba.Místostarosta města Ivančice pan Jaroslav Pospíchal s matrikářkou paní Leitnerovou oddával pana Tomáše Teleckého a slečnu Janu Mauserovou z Ořechova u Brna. V tomto okamžiku zaplnilo ochoz rozhledny 19 lidí.

A proč si novomanželé Telečtí vybrali právě naši rozhlednu? Jak nám prozradili, rozhlednu navštívili několikrát a velmi se jim zde líbilo, zvláště pak výhled do okolí, a proto se rozhodnuli uskutečnit svůj velký životní krok právě zde.
 Mezi svatebčany nechyběla ani osmdesátiletá paní, babička, která bez problému zvládnula výstup na rozhlednu. Svatbu si nenechali ujít ani představitelé obce Hlína, starosta Miloš Dostalý a místostarosta Miroslav Pacholík, kteří rovněž gratulovali novomanželům.

Svatebnímu obřadu pak přihlíželi i místní lidé, nechyběli ani zástupci médií.